• Prima   /  vechi Functii vacante  /  Aparatul central

    Aparatul central

        
                

    Direcţia generală achiziţii publice şi patrimoniu

    Moraru Maia

    Şef direcţie generală

    022 257 839
    022 211 142 fax

    maia.moraru@cnas.gov.md

    Baxanean Oleg

    Şef-adjunct direcţie generală

    022 257 551

    oleg.baxanean@cnas.gov.md

    Direcţia generală administrarea plăţilor şi plătitorilor

    Coliban Ala

    Şef  direcţie generală

    022 257 572

    ala.coliban@cnas.gov.md

    Silvia Isac 

    Şef-adjunct direcţie generală

    022 257 831
    022 257 693

    silvia.isac@cnas.goc.md

    Direcţia generală evidenţa individuală a contribuţiilor

    Sorocean Clara

    Şef direcţie generală

    022 257 637
    022 257 638 fax

    clara.sorocean@cnas.gov.md

    Rezan Angela

    Şef-adjunct direcţie generală

    022 257 646

    angela.rezan@cnas.gov.md

    Direcţia generală pensii şi alocaţii

    Vecvert Svetlana

    Şef direcţie generală

    022 257 833

    svetlana.vecvert@cnas.gov.md

    Ţugulschii Viorica

    Mihaeş Olga

    Şef-adjunct  direcţie generală

    Şef-adjunct  direcţie generală

    022 257 774

    022 257 736

    viorica.tugulschi@cnas.gov.md

    olga.mihaes@cnas.gov.md

    Direcţia indemnizaţii şi alte prestaţii sociale

    Varban Natalia

    Şef direcţie generală

    022 257 772

    natalia.varban@cnas.gov.md

    Diacov Iulia

    Şef-adjunct  direcţie generală

    022 257 762

    iulia.diacov@cnas.gov.md

    Direcţia analiza şi monitorizarea implementării politicilor

    Şmundeac Natalia

    Şef direcţie

    022 257 725

    natalia.smundeac@cnas.gov.md

    Sochircă Ludmila

    Şef-adjunct direcţie

    022 257 775

    ludmila.sochirca@cnas.gov.md

    Direcţia generală gestionarea conturilor beneficiarilor de pensii, alocaţii şi prestaţii sociale

     

    Şef direcţie

    022 257 773

     

    Dvorean Ecaterina

    Şef-adjunct direcţie generală

    022 257 731

    ecaterina.dvorean@cnas.gov.md

    Bectoraş Liudmila

    Şef-adjunct  direcţie generală

    022 257 767

    liudmila.bectoras@cnas.gov.md

    Belinschi Diana

    Şef-adjunct  direcţie generală

    022 257 529

    diana.belinschi@cnas.gov.md

    Direcţia generală dezvoltarea sistemelor aplicative şi e-transformare

    Cuciaş Ivan

    Şef direcţie generală

    022 257 613

    ivan.cucias@cnas.gov.md

    Cernîşov Vladimir

    Şef-adjunct direcţie generală

    022 257 614

    vladimir.cernisov@cnas.gov.md

    Direcţia generală administrarea sistemelor informaţionale şi suportul infrastructurii

    Balan Anton

    Şef direcţie generală

    022 257 519

    anton.balan@cnas.gov.md

    Ceban Liudmila

    Şef-adjunct direcţie generală

    022 257  610

    liudmila.ceban@cnas.gov.md

    Aliona Bînzari

    Şef-adjunct direcţie generală

    022 257 518

    aliona.binzari@cnas.gov.md

    Direcţia securitatea informaţională şi a datelor cu caracter personal

    Ivan Cecan

    Şef direcţie

    022 257 600

    ivan.cecan@cnas.gov.md

    Alexandru Mamulat

    Şef-adjunct direcţie

    022 257  835

    alexandru.mamulat@cnas.gov.md

    Direcţia generală audit intern

     

    Şef direcţie generală

    022 257 828
    022 257 686 (fax)

     

    Veronica Nicolaescu

    Şef-adjunct direcţie generală

    022 257 829

    veronica.nicolaescu@cnas.gov.md

    Direcţia generală finanţe 

    Elena Costin

    Şef direcţie generală interimar

    022 257 824

    elena.costin@cnas.gov.md

    Conicov Silvia

    Şef-adjunct direcţie generală

    022 257 845


    silvia.conicov@cnas.gov.md

    Patraşco Clavdia

    Şef-adjunct direcţie generală

    022 257 662

    clavdia.patrasco@cnas.gov.md

    Direcţia planificare bugetară

    Mantaluţă Zinaida

    Şef direcţie

    022 257 688

    zinaida.mantaluta@cnas.gov.md

    Budeştean Ludmila

    Şef-adjunct direcţie

    022 257 688

    ludmila.budestean@cnas.gov.md

    Direcţia statistică  şi cheltuieli de organizare

    Pistrui Adriana

    Şef direcţie

    022 257 674

    adriana.pistrui@cnas.gov.md

    Direcţia juridică

    Casapu Tatiana

    Şef direcţie

    022 257 633

    tatiana.casapu@cnas.gov.md

    Lupaşco Iulia

    Şef-adjunct direcţie

    022 257 632

    iulia.lupasco@cnas.gov.md

    Direcţia generală relaţii internaţionale

    Saenco Iulia

    Şef direcţie generală

    022 257 537

    iulia.saenco@cnas.gov.md

    Popescu Tatiana

    Şef-adjunct direcţie generală

    022 257 545

    popescu.tatiana@cnas.gov.md

    Direcţia resurse umane

    Botnariuc Angela

    Şef direcţie

    022 257 849
    022 735 845 fax

    angela.botnariuc@cnas.gov.md

    Bulicanu Mihail

    Şef adjunct direcţie

    022 257 558

    mihail.bulicanu@cnas.gov.md

     

         
         

    Direcţia comunicare şi relaţii cu publicul

    Maruşcenco Ludmila

    Şef direcţie generală   ludmila.maruscenco@cnas.gov.md
    Fedosenco Valentina Şef-adjunct direcţie generală 022 257 550 valentina.fedosenco@cnas.gov.md
         

     

     
Arrow Prev

             

             

Arrow Next
reset WAY cursor WAY contrast WAY Marire Font WAY Alb negru WAY Linkuri WAY